Otevření pobočky v Hradci Králové

01.09.2016

V Brně nám vyrostl šikovný vedoucí týmu Martin Šebrle, kterému jsme pomohli k založení vlastní pobočky v Hradci Králové.

 

Kořeny naší nově otevřené pobočky v Hradci Králové sahají až do Brna. Její příběh začal s šikovným brněnským obchodním referentem Martinem Šebrlem, který se postupem času vypracoval na vedoucího obchodního týmu.

 

„V Martinovi vidím velký potenciál, který dokládá svými dlouhodobě dobrými výsledky, a proto jsme mu umožnili kariérně postoupit a založit si s naší pomocí vlastní pobočku v Hradci Králové,” komentuje událost jednatel firmy Radomír Taláb.

 

Držíme Martinovi palce a v rozvoji pobočky mu budeme, tak jako ostatním manažerům, dlouhodobě pomáhat.

 

 

Líbí se Vám naše nové prostory? A líbilo by se Vám v nich pro nás pracovat? Tak neváhejte a přihlaste se do našeho výběrového řízení!

Kontakt
pro média

Robert Hladil
Tiskový mluvčí

+420 723 554 714
robert.hladil@epicpr.cz

O společnosti
BLUE OCEAN Management s.r.o.

Naše společnost pomáhá středním a velkým firmám navazovat, prohlubovat a rozšiřovat obchodní vztahy s jejich potencionálními a stávajícími zákazníky. Patříme do obchodní skupiny BOM, která je složena z 10 firem, mezi nimiž najdete například obchodně-kurýrní službu, profesionálně vedené call centrum, dodavatele elektřiny a plynu a nebo technologický startup.

Chcete se o nás dozvědět více? Pokračujte k našemu příběhu.

Náš příběh