Manažerský týden v Rakousku

01.05.2017

V dubnu proběhl náš každoroční Manažerský týden, který absolvovalo vedení firmy a manažeři poboček.

 

Manažerské týdny jsou v naší firmě již tradiční událostí. Tuto akci jsme zavedli jako formu odměny, kterou vyjadřujeme vděk a respekt našim manažerům poboček za jejich pracovní nasazení, výsledky a loajalitu.

 

Na dubnový Manažerský týden jsme se vypravili do nádherného rakouského městečka Zell am See, které spojují vyhlášené sjezdovky, pohádkové jezero a prvotřídní golfový resort.

 

 

„Tento rok byla na sjezdovkách tak hustá mlha, že jsme si neviděli ani na špičku nosu a já jen doufal, že se pod kopcem sejdeme všichni,” vzpomíná se smíchem na zážitky jednatel společnosti Martin Kadlec.

 

Kromě relaxace, sportovního vyžití a prohlubování našich vztahů jsme se na Manažerském týdnu věnovali podnětným diskuzím o aktuálních výzvách a plánech naší firmy.

 

Chtěli byste si užít příští Manažerský víkend s námi? Udělejte první krok a přihlaste se do výběrového řízení!

Kontakt
pro média

Robert Hladil
Tiskový mluvčí

+420 723 554 714
robert.hladil@epicpr.cz

O společnosti
BLUE OCEAN Management s.r.o.

Naše společnost pomáhá středním a velkým firmám navazovat, prohlubovat a rozšiřovat obchodní vztahy s jejich potencionálními a stávajícími zákazníky. Patříme do obchodní skupiny BOM, která je složena z 10 firem, mezi nimiž najdete například obchodně-kurýrní službu, profesionálně vedené call centrum, dodavatele elektřiny a plynu a nebo technologický startup.

Chcete se o nás dozvědět více? Pokračujte k našemu příběhu.

Náš příběh