Ukončení D2D aktivit

04.09.2015

Vzhledem k rozhodnutí Ústavního soudu České republiky jsme se rozhodli ukončit naše D2D obchodní aktivity.

 

Naše společnost zajišťuje pro své klienty obchodní zastoupení. V rámci této služby hledáme firmám potenciální zákazníky, kterým následně prezentujeme jejich nabídky. Část těchto prezentací jsme uskutečňovali na adresách našich zákazníku způsobem, který je v médiích popisován jako „podomní prodej”.

 

Rádi bychom podotkli, že špatná pověst tohoto způsobu prodeje je výsledkem intenzivní medializace nepoctivých podomních prodejců, kteří se neštítí lhát a manipulovat se zákazníkem pro svůj vlastní finanční prospěch.

 

„S tímto neetický způsobem prodeje nesouhlasíme a máme nastavenou řadu vzdělávacích a kontrolních procesů, které tomuto chování u našich obchodních referentů zabraňují,“ doplňuje jednatel společnosti Radomír Taláb.

 

Vzhledem k rozhodnutí Ústavního soudu České republiky, který dává obcím pravomoc k omezení D2D a pochůzkového prodeje vnímáme, že bychom se mohli dopustit porušení obecních vyhlášek. Ač k tomuto omezení zatím přistoupilo jen omezené množství obcí, považujeme za rozumné našich D2D aktivit zanechat plošně, dobrovolně a s předstihem.

Kontakt
pro média

Robert Hladil
Tiskový mluvčí

+420 723 554 714
robert.hladil@epicpr.cz

O společnosti
BLUE OCEAN Management s.r.o.

Naše společnost pomáhá středním a velkým firmám navazovat, prohlubovat a rozšiřovat obchodní vztahy s jejich potencionálními a stávajícími zákazníky. Patříme do obchodní skupiny BOM, která je složena z 10 firem, mezi nimiž najdete například obchodně-kurýrní službu, profesionálně vedené call centrum, dodavatele elektřiny a plynu a nebo technologický startup.

Chcete se o nás dozvědět více? Pokračujte k našemu příběhu.

Náš příběh