Nominace Petra Prochasky

22.12.2016

Na našem Vánočním večírku nominoval Vojtěch Michejda svého člena týmu Petra Prochasku na pozici manažera pobočky.

 

Obchodní referent, který chce získat místo manažera pobočky musí být na tuto práci připravený. Mimo dobrých výsledků musí být schopný získat respekt svých kolegů a dokázat, že je vyzrálou osobností, na kterou je spolehnutí.

 

To, do jaké míry tyto požadavky zájemce splňuje hodnotí jemu nadřízený manažer. Když nadřízený manažer usoudí, že je zájemce připravený nominuje ho na manažera pobočky, a nominaci poté posvětí vedení společnosti.

 

„Petra jsem chtěl na manažera pobočky nominovat již déle a přišlo mi pěkné spojit to s Vánočním večírkem - nadělit Petrovi pod stromeček nečekaný dárek, který ho velmi potěší,” komentuje s úsměvem manažer Olomoucké pobočky Vojtěch Michejda.

 

„Být manažerem jsem si přál již dlouho a byl to pro mě od Vojty ten nejkrásnější dárek, udělám vše proto, abych byl tím nejlepším manažerem!“ slibuje budoucí manažer pobočky Petr Prochaska.

 

 

Za celou naši společnost Petrovi gratulujeme a přejeme mu na nové pozici mnoho úspěchů!

Kontakt
pro média

Robert Hladil
Tiskový mluvčí

+420 723 554 714
robert.hladil@epicpr.cz

O společnosti
BLUE OCEAN Management s.r.o.

Naše společnost pomáhá středním a velkým firmám navazovat, prohlubovat a rozšiřovat obchodní vztahy s jejich potencionálními a stávajícími zákazníky. Patříme do obchodní skupiny BOM, která je složena z 10 firem, mezi nimiž najdete například obchodně-kurýrní službu, profesionálně vedené call centrum, dodavatele elektřiny a plynu a nebo technologický startup.

Chcete se o nás dozvědět více? Pokračujte k našemu příběhu.

Náš příběh